o nás

Vracíme se ke kořenům chataření. Přetavujeme ho do moderní podoby, ve které se design a architektura spojí s přírodou v jeden celek.
Vydali jsme se na cestu hledání jakéhosi životního balancu. Primárně našeho, ale když si budete přát, tak i toho vašeho. Být jen tak v obklopení lesa, jeho vůně a zvuků, které tak milujeme. Proto tvoříme místa zrozené pro přemýšlení, zpomalení a zjištění, kam vlastně směřujeme. Všem nám dovolují jednoduše vydechnout a užívat si okamžiku. 

Máme dojem, že tento stav obyčejného bytí občas mizí, my ale věříme, že ho společně znovu objevíme.
What a Hut, wah, interiér dřevěné chaty Hutka, manželská postel a výhled do přírody.

Navrhujeme, projektujeme a realizujeme menší dřevěné rekreační objekty.

Navrhujeme

Dřevostavby tvoříme v souladu s přírodou, s precizností se zaměřujeme i na ty nejmenší detaily. Mohou stát uprostřed lesa, u vaší chaty nebo v komunitní zahradě, a vytvářet tak prostor pro váš odpočinek nebo místo, kde se setkáváte s přáteli.

Vše se odvíjí od zadání a prvotních myšlenek, kterým dáváme reálnou podobu. Nejprve ve formě návrhu, poté v podobě projektové dokumentace.

Realizujeme

Společný projekt proměníme do reálné podoby s našimi ověřenými partnery. Produkty či projekty vám postavíme kdekoliv po České republice. Základním prvkem dřevostavby jsou masivní CLT panely.

naše vize

“Chceme, aby design a architektura splynuly s těmi nejkrásnějšími místy v přírodě.”
Václav Bača, projektový manažer What a Hut.
what
Vašek Bača
Vašek je projektový manažer, který přemýšlí nad každým detailem stavby a rád hledá nekonvenční řešení. Svým zapálením pro věc dohlíží na kvalitu všeho, co pod jeho rukama vzniká a zároveň je hnacím motorem celého projektu What a Hut. Zkrátka je to člověk, který za sebou rád vidí reálné výsledky.
Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
A
Adéla Bačová
Adéla je tvůrčí bytost, která projeví zájem o každý neobvyklý produkt nebo budovu. Působí v oblasti produktového a interiérového designu, kterou ale doplňuje tvorbou menší architektury. Je držitelkou červeného puntíku, nejprestižnějšího designerského ocenění Red Dot, které získala v kategorii produktový design.
Lenka Sršňová, marketingová manažerka What a Hut.
Hut
Lenka Sršňová
Lenka je jemnou duší našeho seskupení. Svým pozitivním a konstruktivním myšlením nám pomáhá překonat všechny nástrahy tohoto světa. Přemýšlí nad projekty velmi vnímavě a s citem vůči okolí, což je dokonale zasazuje do profilu krajiny. V případě zájmu o naše služby je to právě Lenka, která s vámi bude v úzkém kontaktu.

Dřevostavba na míru vašim potřebám

Chcete si postavit zahradní domeček, útulnu, saunu nebo chatu podle vašich představ? Rádi vám s tím pomůžeme.
napište nám
Dřevěná chata Hutka, společnosti What a Hut, v přírodě.
Navrhujeme a realizujeme místa pro vaše bytí.