o nás

Vracíme se ke kořenům chataření. Přetavujeme ho do moderní podoby, ve které se design a architektura spojí s přírodou v jeden celek.
Vydali jsme se na cestu hledání jakéhosi životního balancu. Primárně našeho, ale když si budete přát, tak i toho vašeho. Být jen tak v obklopení lesa, jeho vůně a zvuků, které tak milujeme. Proto tvoříme místa zrozené pro přemýšlení, zpomalení a zjištění, kam vlastně směřujeme. Všem nám dovolují jednoduše vydechnout a užívat si okamžiku. 

Máme dojem, že tento stav obyčejného bytí občas mizí, my ale věříme, že ho společně znovu objevíme.
What a Hut, wah, interiér dřevěné chaty Hutka, manželská postel a výhled do přírody.

Navrhujeme, projektujeme a realizujeme menší dřevěné rekreační objekty.

Navrhujeme

Dřevostavby tvoříme v souladu s přírodou, s precizností se zaměřujeme i na ty nejmenší detaily. Mohou stát uprostřed lesa, u vaší chaty nebo v komunitní zahradě, a vytvářet tak prostor pro váš odpočinek nebo místo, kde se setkáváte s přáteli.

Vše se odvíjí od zadání a prvotních myšlenek, kterým dáváme reálnou podobu. Nejprve ve formě návrhu, poté v podobě projektové dokumentace.

Realizujeme

Společný projekt proměníme do reálné podoby s našimi ověřenými partnery. Produkty či projekty vám postavíme kdekoliv po České republice. Základním prvkem dřevostavby jsou masivní CLT panely.

naše vize

“Chceme, aby design a architektura splynuly s těmi nejkrásnějšími místy v přírodě.”
Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
Adéla Bačová
Adéla je tvůrčí bytost, která projeví zájem o každý neobvyklý produkt nebo budovu. Působí v oblasti produktového a interiérového designu, kterou ale doplňuje tvorbou menší architektury. Je držitelkou červeného puntíku, nejprestižnějšího designerského ocenění Red Dot, které získala v kategorii produktový design.

Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
Lenka Sršňová
Lenka je jemnou duší našeho seskupení. Svým pozitivním a konstruktivním myšlením nám pomáhá překonat všechny nástrahy tohoto světa. Přemýšlí nad projekty velmi vnímavě a s citem vůči okolí, což je dokonale zasazuje do profilu krajiny. V případě zájmu o naše služby je to právě Lenka, která s vámi bude v úzkém kontaktu.

Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
LP Projekce
Kdo stojí za projekty, které připravíme a povolíme? No přece Lukáš a Michal z LP Projekce! Tvoří srdce týmu a jsou nejspolehlivější dvojkou, jakou jsme mohli objevit. Vyřeší i ty nejnáročnější úkoly, abyste byli spokojeni s technickým řešením projektu, ale také s hladkým povolením stavby.

Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
PKN
Rodinná firma, která už 30 let věří v poctivé řemeslo. Její hlavou a srdcem jsou Pavel & Pavel, táta a syn. Pavel ml., náš vrstevník, který dnes posouvá tradiční truhlářskou dílnu a vymýšlí nové a nové inovace, se nezalekne ničeho, takže se nezalekl ani nás a naší Budky! Ta vzniká právě v PKN nedaleko Zlína.

Adéla Bačová, designérka produktů What a Hut.
VSF Novotný
Martin, Jiří a Standa, naši kamarádi ze Zeleného údolí. Pocházejí a působí v Trojanovicích a jsou to střelci v dobrém slova smyslu! Realizují naši Hutku, dřevostavby na míru, střechy, zemní vruty, a ještě vás k tomu všemu pozvou na schůzku na skialpy či silničku.

What A News!

Novinky o našich produktech a taky eventech, kde si je můžete vyzkoušet.
Email úspěšně odeslán!
Něco se pokazilo, zkontrolujte si email a zkuste to znovu.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Dřevostavba na míru vašim potřebám

Chcete si postavit zahradní domeček, útulnu, saunu nebo chatu podle vašich představ? Rádi vám s tím pomůžeme.
napište nám
Dřevěná chata Hutka, společnosti What a Hut, v přírodě.
Navrhujeme a realizujeme místa pro vaše bytí.